Saide Kırakaçan vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Karakıran Camiinden alınarak Bozkuş köyüne defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.26/02/2022
Son Düzenlemeler: 26 February, 2022
Saide Kırakaçan vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Karakıran Camiinden alınarak Bozkuş köyüne defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.26/02/2022