Meryem Yönden'in Babası, Selim Güler vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Yenişehir Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 13/05/2024
Son Düzenlemeler: -/-
Meryem Yönden'in Babası, Selim Güler vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Yenişehir Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 13/05/2024