Mehmet Ali Çetin'in Babası, Mustafa Çetin vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Sivaslı/Cinoğlu Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 12/07/2024
Son Düzenlemeler: -/-
Mehmet Ali Çetin'in Babası, Mustafa Çetin vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Sivaslı/Cinoğlu Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 12/07/2024