Haberler

Stadyum Battı Çıktı'da Asfalt Serimi Başladı

2632
2-12-2016

Stadyum Battı Çıktı’da Asfalt Serimi Başladı

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Stadyum battı çıktı inşaatında çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü belirtirken, “Kış şartlarının çalışmalarımıza engel olmaması için gayretli bir şekilde işlerimize dört elden sarılmaya devam edeceğiz” dedi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan inşaatı devam eden stadyum battı çıktı şantiyesinde incelemelerde bulundu. Üst kiriş yerleştirme çalışmalarının bitmesinin ardından sıcak asfalt serimine başlanan yolda, belediye ekipleri özverili bir şekilde çalışarak zamanında hizmete açmayı istiyor.

Hemşehrilerimizin anlayışına teşekkür ederiz

Burada bir açıklama yapan Başkan Cahan gece gündüz demeden 24 saat esasıyla çalışarak vatandaşlara hizmete devam ettiklerini söyledi. Başkan Cahan, “Arkadaşlarımız hızlı bir şekilde çalışarak stadyum battı çıktı inşaatımızda alt yol asfaltlama çalışmalarına başladılar. Önümüzdeki günlerde çok aşırı bir yağış olmazsa orta yolun asfaltlama ve ışıklandırma çalışmalarını da bitirmek istiyoruz. Buradaki eksiklerimizin giderilmesi ile ana yol trafiğini orta yola vererek halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. Vatandaşlarımız bu güne kadar bizleri anlayışla karşıladığı için teşekkür ederiz.” ifadesini kullandı.

Uşak modern bir yolu daha kazanıyor

Aşama aşama çalışmaların bitirildiğine dikkat çeken Başkan Cahan, “Yarın bir aksilik olmadığı takdirde üst kiriş bölümünün beton döküm işlemine de başlamayı düşünüyoruz. Aydınlatma direklerimizin montajını da asfalt seriminin ardından planladık. Stadyum önü battı çıktımızın yan yollarının yapım işlemi tamamlanmasıyla Ankara-İzmir yolu modern ve kaliteli bir yola sahip olacak” dedi.

Şehir genelinde çalışmalar sürüyor

Dörtyol-Bölme yolu arasındaki çalışmalara da değinen Başkan Cahan, “Yol yapım çalışmalarımız tüm şehirde devam ediyor. Dörtyol-Bölme yolumuzun bir tarafını trafiğe açmıştık. Bugün akşam itibari ile Ulubey’den geliş yolunu da trafiğe açacağız. Yol üzerindeki kaldırım ve ışıklandırma çalışmalarını da önümüzdeki 15 gün içinde tamamlayıp, halkımıza konforlu ve rahat bir yolu kazandırmanın mutluluğunu yaşayacağız” diyerek sözlerine son verdi.

     

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Kentin İlk Moda Festivali Moda Fest Başladı! Sanata Doyuran Festival Başladı Kurtuluş Kum Voleybol Turnuvası Atapark'ta Başladı FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDE KULLANILMAK ÜZERE 15 ADET 400 LÜK ASFALT KESME BIÇAĞI ALIMI DOĞRUDAN TEMİN S İlk Servisi Başkan Cahan Kullandı, Voleybol Turnuvası Başladı Milli Eğitim ve Öğretmenevi'nin Yeni Binalarında Çalışmalar Başladı Uşak'ta 3 günlük çocuk festivali coşkulu bir şekilde başladı Uşak'ta 7 Günlük Tiyatro Şöleni Başladı Çivril Caddesi'nde Geri Sayım Başladı Başkan Cahan 3. Battı Çıktı İçin Mandala Bastı
uşak belediyesi nurullah cahan marka şehir battı çıktı modern yeni uşak asfalt serimi Dörtyol-bölme