Eşme Kocabey Köyünden Mehmet, Alim, Halime ve Ayhan Tufan'ın babaları, Belediye Meclis Üyesi Altan Tufan'ın dedesi Şükrü Tufan vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Eşme Kocabey Köyünde defnedilecektir. 06/08/2020
Son Düzenlemeler: -/-
Eşme Kocabey Köyünden Mehmet, Alim, Halime ve Ayhan Tufan'ın babaları, Belediye Meclis Üyesi Altan Tufan'ın dedesi Şükrü Tufan vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Eşme Kocabey Köyünde defnedilecektir. 06/08/2020