Yaşar ve Aysel Durğut'un Oğulları, Ümit Durğut vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Sivaslı/Eldeniz Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 14/05/2024
Son Düzenlemeler: -/-
Yaşar ve Aysel Durğut'un Oğulları, Ümit Durğut vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Sivaslı/Eldeniz Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 14/05/2024