Kamil Uşak eşi Ulubey Çardak Köyünden Halil Sayın ve Hasibe Sayın,Mehmet,Durmuş Uşakve Fatma Çelik Anneleri Ümmühan Uşak vefat etmiştir.cenazesi öğle namazına müteakip Emir Hatip camiden alınarak Ulubey Çardak köyüne defnedilecektir.23.07.2016 Son Düzenlemeler: -/- İlgili İçerikler: Uşak Merkez Aybey Mahallesi Sakinlari'nden Ayşe Erdoğan UŞAK SPOR ARTIK UŞAKLININ ULUSLARARASI UŞAK TARHANA FESTİVALİ'NE GERİ SAYIM BAŞLADI UŞAK YAŞ SEBZE VE MEYVE TOPTANCI HALİNDE KULLANILMAK ÜZERE VHF ALICI ALIMI Uşak Ulubey Merkez Camikebir Mahallesi Sakinleri'nden Hasan Apaydın Uşak Merkez Kemalöz Mahallesi Sakinleri'nden Halime Şahin UŞAK'TA BİR İLK UŞAK BELEDİYESİ KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERDE KULLANILMAK ÜZERE SATEN KUMAŞ BİLEKLİK ALIMI DOĞRUDAN TEM Ümmühan Şimşek UŞAK ULAŞIMDA ÇAĞ ATLAYACAK Ummuhan uşak