Hatice Yeşildağ'ın annesi Latife Coşkun vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Yücetepe Camiden alınarak Asri Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 05/11/2021 Son Düzenlemeler: -/- İlgili İçerikler: Uşak Merkez Aybey Mahallesi Sakinlari'nden Ayşe Erdoğan UŞAK SPOR ARTIK UŞAKLININ ULUSLARARASI UŞAK TARHANA FESTİVALİ'NE GERİ SAYIM BAŞLADI UŞAK YAŞ SEBZE VE MEYVE TOPTANCI HALİNDE KULLANILMAK ÜZERE VHF ALICI ALIMI Uşak Ulubey Merkez Camikebir Mahallesi Sakinleri'nden Hasan Apaydın Uşak Merkez Kemalöz Mahallesi Sakinleri'nden Halime Şahin Eşme Saraycık Köyü'nden Mehmet Yıldız UŞAK'TA BİR İLK UŞAK BELEDİYESİ KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERDE KULLANILMAK ÜZERE SATEN KUMAŞ BİLEKLİK ALIMI DOĞRUDAN TEM Alime Coşkun Çoşkun Latife