Haberler

​Uşak'ın Her Yeri Güzelleşiyor

2526
4-08-2016

Uşak’ın Her Yeri Güzelleşiyor

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentte her noktada belediye çalışmalarının devam ettiğini anlatırken, “Kentimizin her noktası aynı güzellikte olacak. Tüm mahallelerimizin hak ettiği yere gelmesini sağlayacağız” dedi.

Uşak Belediyesi kentin her noktasında yaşanabilir ve güzel bir Uşak için çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan büyük projelerin hayat bulması adına tüm ekipler seferber edilirken, diğer yandan 19 mahallenin en güzel hale gelmesi adına çalışmalar sürüyor. Mahallelerde asfalt ve parke çalışmalarına da hız verildi. Bu kapsamda Dikilitaş Mahallesi’nde sokaklarda parkeler yenilenerek Avrupai bir duruma getiriliyor.

Her anlamıyla gelişen kent

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Hedefimiz ilimizin tüm sokaklarının modern ve istenilen düzeye getirilmesidir” dedi. Cahan, “Belediye bütün birimlerimizle kentin tümünde çalışmalarımız devam ediyor. Marka bir şehir hedefiyle çıktığımız yolda büyük projelerimizde büyük bir mesafe kat ettik. Yakın zamanda bitmeye başlayan mega projelerimiz ilimizin talihini değiştirecek. Diğer yandan en uzak sokaklarda dahi modern bir çizgi yakalamak adına projelerimiz söz konusudur” ifadesini kullandı.

Yenilenen yollar ve parkeler

Bütün mahallelerde en uzak sokaklarda dahi Belediyenin her konuda çalışmaları olduğuna vurgu yapan Cahan, “İlimizde bütün sokakların daha modern bir havada olması amacıyla çalışma yapmaktayız. Dikilitaş Mahallesi de bu bağlamda dikkat ettiğimiz mahallelerin arasında yerini almıştır. Mahallemizin sokaklarının parkelerini ve asfaltlarını yeniliyoruz. Çalışmalarımız hemşehrilerimizden de geçerli not almaktadır” şeklinde konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ŞEKEREVLERİ KAPALI PAZAR YERİ VATANDAŞTAN TAM NOT ALDI KARAAĞAÇ KAPALI PAZARYERİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI ŞEKEREVLERİ PAZARYERİ UŞAK HALKIYLA BULUŞMAK İÇİN GÜN SAYIYOR KARAAĞAÇ MAHALLESİ KAPALI PAZAR YERİ KURA ÇEKİMİ Fatih Pazar Yeri Kura Çekimi Başvuru Listesi FATİH VE KEMALÖZ KAPALI PAZARYERİ PARSELLERİNİN İŞ KOLU NUMARALANDIRILMASI HAKKINDA FATİH VE KEMALÖZ KAPALI PAZARYERİ PARSELLERİNİN İŞ KOLU NUMARALANDIRILMASI Karaağaç Kapalı Pazaryeri Kura Çekimi Ulubey Hanyeri Köyünden Ali Ertürk UŞAK BELEDİYESİ KAÇAK PAZAR YERİNE EL ATTI
uşak nurullah cahan belediye projeler sokaklar güzelleşiyor