Haberler

UTAŞ UŞAKSPOR'A TAZE KAN

2339
7-03-2019

Utaş Uşakspor’un Başına Mehmet Yozgatlı Getirildi

Bir süredir Bahri Kaya ile 2. Ligde mücadele eden Utaş Uşakspor, ligde beklenen yükselişi yakalamayınca Bahri Kaya ile yollarını ayırdı. Takımın başına ise yeni bir kararla Mehmet Yozgatlı getirildi.

TFF 2. Ligde mücadele ederek uzun süredir beklenen yükselişi gösteremeyen Utaş Uşakspor, 2. Yarı Lig öncesinde tecrübeli teknik direktör Bahri Kaya ile anlaşmış fakat teknik adamdan istediği verimi alamamıştı. Olumsuz gidişe son vermek isteyen, Utaş Uşakspor yönetim kurulu ani bir kararla 4 büyüklerde adından sıkça söz ettiren eski milli futbolcu Mehmet Yozgatlı ile masaya oturdu.

Yeni teknik direktör Mehmet Yozgatlı, takımın kulüp başkanı, yönetim kurulu ve UTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Seyfullah Furtana bugün Uşak Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan’ı makamında ziyaret ederek, düzenlenen toplantıda anlaşmaya imza attı.

Yozgatlı: “Uşak Futbol Şehri Bu Şehre Yakışmak İçin Elimizden Geleni Yapacağız”

Karşılıklı atılan imzaların sonunda açıklama yapan yeni teknik direktör, Utaş Uşakspor’un önemli bir takım olduğunu ve ligde yükselişe geçmesi için elinden geleni yapacağını söyledi. Uşak’ta olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Yozgatlı, “Bana güvendikleri için değerli Belediye Başkanımıza, kulüp başkanımıza ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. İnşallah onları mahcup etmeyeceğiz. Burada olmaktan çok mutluyum. Uşakspor büyük bir camia. Kalan maçlarımızı en iyi şekilde değerlendirip, ligde ön sıralara çıkmaya çalışacağız” dedi.

Başkan Cahan: “Yeni Hocamız Şehrimize ve Takımımıza Hayırlı Olsun”

Takımın Amatörden Lig’den 2. Lige kadar yükselişinde desteğini her zaman hissettiren Başkan Cahan, Utaş Uşakspor’a kazandırılan taze kandan dolayı mutluluk duyduğunu dile getirdi.  Uşak’ın futbol şehri olduğunun altını çizerek, takımı bu zamana kadar destekleyen tüm Aşigolara teşekkür etti. Başkan Cahan,Yozgatlı’nın transferiyle ligi üst sıralarda bitirmeyi amaçladıklarını ve teknik adamın Uşak’a, takıma ve Aşigolara hayırlı olması temennilerinde bulundu. 

0.0
Son Düzenlemeler: 07 Mart, 2019
İlgili İçerikler: UTAŞ UŞAKSPOR BAŞKAN CAHAN'DAN ALDIĞI MORALLE MAÇA HAZIR UTAŞ EKİPLERİNİN HUMMALI ÇALIŞMASIYLA UŞAK KAR KIŞA TESLİM OLMADI İMZALAR ATILDI, UTAŞLI İŞÇİLER MUTLU SONA ULAŞTI Utaş Uşakspor Yeniden 2.Lig'de UTAŞ Uşakspor Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı Şampiyonluğunu ilan eden UTAŞ Uşakspor Coşkuyla Karşılandı Lider UTAŞ Uşakspor Sahadan 3 Puanla Ayrıldı UTAŞ Uşakspor Sahada Tarih Yazıyor UTAŞ Uşakspor Elaziz Belediyespor'u Farkla Yendi Ev Sahibi UTAŞ Uşakspor Payasspor'a Karşı 3-1'le Kazandı
uşak uşak belediyesi nurullah cahan UTAŞ Uşakspor mehmet yozgatlı