Ahmet Candır'ın Babası, Veli Candır vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Karahallı/Alfaklar Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 20/06/2024
Son Düzenlemeler: -/-
Ahmet Candır'ın Babası, Veli Candır vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Karahallı/Alfaklar Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 20/06/2024