Haberler

YAZ TATİLİNİN EN KEYİFLİ HEDİYESİ; GENÇ KUŞAK YAZ OKULU

1668
6-06-2023

Eğlenirken Öğrenmek İsteyen Tüm Çocuklar Yaz Okulunda Buluşacak

Uşak Belediyesi bünyesinde kurulan Genç Kuşak topluluğunun şehirdeki gençlerin dopdolu bir yaz tatili geçirmesi için ücretsiz olarak düzenlediği Yaz Okulu’na başvurular devam ediyor. 5 hafta boyunca devam edecek olan Yaz Okulu’nda hem ilmi dersler verilecek hem de sosyal faaliyetler düzenlenecek.

Bugüne kadar binlerce öğrenciyi ağırlayan Yaz Okulu’nda; Kur-an’ı Kerim, Siyer, Osmanlıca ve Adap gibi değerler eğitimlerinin yanı sıra; tiyatro gibi kültürel etkinlikler ile basketbol, futbol ve yüzme gibi sportif aktiviteler yer alacak. Ayrıca düzenlenecek müze ve hayvanat bahçesi gezisi ile temel ilk yardım eğitimi etkinlikleri ile yaz okulunda öğrencilerle buluşacak.

7 ila 15 yaş arası tüm öğrencilerin başvurabileceği ücretsiz Yaz Okulu, 3 Temmuz - 17 Ağustos tarihleri arasında hizmet verecek.

15 farklı okulda aynı anda gerçekleşecek olan Yaz Okulu için kayıtlar 9 Haziran’da sona erecek.

Başvurular “https://genckusak.org/page/yaz-okullari-basvuru-fo...” web adresi üzerinden yapılabilecek ve “0505 724 24 58” numaralı telefon numarasından detaylı bilgiler alınabilecek.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: SINAVA HAZIRLANAN GENÇLER GENÇ KUŞAK İLE MOTİVASYON BULDU UŞAKLI YÜZLERCE GENÇ FİLİSTİN İÇİN KENETLENDİ Ümmü Gencer Veli Gençer GENÇ KUŞAK TOPLULUĞU'NUN ROTASI BU KEZ TEKNOFEST Cemil Gencer Salim Genç YAZ OKULU RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SONA ERDİ Bekir Gencer GENÇ KUŞAK İLE SÖZ GENÇLERDE
uşak belediyesi mehmet çakın yaz okulu Genç Kuşak