Haberler

BAŞKAN YALIM'DAN VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK HABER GELDİ

535
9-04-2024

Uşaklıların gönlünü kısa sırada fetheden ve verdiği sözleri gerçekleştirmek adına çalışmalarına hızla başlayan Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, belediyeye ait sosyal tesislerde çay fiyatlarını düşürdü.

Hijyen koşullarına olan dikkatleri, uygun fiyatları ve lezzetli yemekleriyle vatandaşlardan olumlu dönüşler olan sosyal tesislerde, memnuniyeti arttırmak adına yeni hizmetler verilmeye devam ediyor. Tiritoğlu, Dikilitaş, 100. Yıl Parkı (TOKİ) ve Gençlik Parkı (Gediz Uluyolu) Sosyal Tesislerinde ki çay fiyatı, 11 Nisan itibariyle al-götürde 1 TL olarak belirlendi.

HEM SOSYAL HAYATA HEM DE EKONOMİYE KATKI

Aldıkları kararla ilgili açıklamalarda bulunan Özkan Yalım, belediyeye ait tesislerdeki fiyatların daha uygun hale getirilmesi gerektiğini ve vatandaşların sosyal tesislerden daha fazla faydalanmasını teşvik etmeyi amaçladıklarını belirtti. Başkan Yalım, "Vatandaşlarımızın keyifli vakit geçirebilecekleri sosyal tesislerimizi daha erişilebilir hale getirmek için çay fiyatlarını 1 TL'ye düşürdük. Bu adım, hem şehrimizin sosyal hayatına katkı sağlayacak hem de belediyemizin hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştıracaktır" dedi.

Başkan Yalım ayrıca, belediye tesislerinde bu tür hizmetlerini daha da arttırmayı ve vatandaşların beklentilerini karşılamayı hedeflediklerini vurguladı. Sosyal tesislerin, özellikle gençler ve aileler için önemli bir buluşma noktası olduğunu belirten Yalım, tesislerin cazip hale getirilmesinin Uşak'ın sosyal dokusunu güçlendireceğini ifade etti.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÖZKAN YALIM'DAN TARHANA FESTİVALİ VE MURAT DAĞI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA BAŞKAN YALIM NET KONUŞTU BAŞKAN YALIM 23 NİSAN'DA KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİ BAŞKAN YALIM'DAN 23 NİSAN MESAJI BAŞKAN YALIM'DAN MEMURLARA MÜJDE BAŞKAN YALIM SÖZÜNÜ TUTTU BAŞKAN YALIM'DAN ANLAMLI ZİYARETLER BAŞKAN YALIM, RAMAZAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE BIR MESAJ YAYIMLADI BAŞKAN YALIM, İFTAR SOFRASINDA BİNLERCE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ BAŞKAN ÇAKIN'DAN MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE
uşak özkanyalım uşakbelediyebaşkanı sosyaltesisler