Duyurular

İsmetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak

872
1-06-2019

Bayram tatili ve bayram ziyareti için şehir dışından gelecek olan vatandaşların herhangi bir trafik sıkışıklığı yaşamamaları için çalışmalara başlanıldı. Bu kapsamda Uşak Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, İsmetpaşa Caddesini 1-2 ve 3 haziran tarihlerinde açık tutacak.

Bayramlar daima kavuşmanın ve beraberliğin en derin olduğu zamanlardır. Hemşehrilerimizin bayram tatilini en iyi şekilde geçirmesi için alınan bu kararın verimli şekilde vatandaşlara yansıması için Zabıta Trafik ekipleri ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünü ekiplerimiz her an teyakkuz halinde olacak. Tüm hemşehrilerimize iyi bayramlar diliyoruz.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: 25-26 Mayıs Ramazan Bayramı 2. ve 3. günü açık olacak nöbetçi fırınlar. Başkan Çakın Yeni Hizmet Binasındaki ve Nuri Şeker Caddesindeki Çalışmaları İnceledi Elmacık Köyünden Mustafa Can Banaz Ovacık Köyünden Mustafa Gündüz Salih Kayacık Elmacık Köyünden Mustafa Şahin İLİMİZİN ÇEŞİTLİ CADDE VE SOKAKLARINDA TRAFİĞE KAPALI BÖLGELERDE BULUNAN BARİYERLER İÇİN ASMA KİLİT Mustafa Çulhacık Banaz Ayvacık Köyünden Süleyman Yaşar Banaz Ayvacık Köyünden Emine Gencer
ismetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak