Duyurular

İsmetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak

2386
1-06-2019

Bayram tatili ve bayram ziyareti için şehir dışından gelecek olan vatandaşların herhangi bir trafik sıkışıklığı yaşamamaları için çalışmalara başlanıldı. Bu kapsamda Uşak Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, İsmetpaşa Caddesini 1-2 ve 3 haziran tarihlerinde açık tutacak.

Bayramlar daima kavuşmanın ve beraberliğin en derin olduğu zamanlardır. Hemşehrilerimizin bayram tatilini en iyi şekilde geçirmesi için alınan bu kararın verimli şekilde vatandaşlara yansıması için Zabıta Trafik ekipleri ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünü ekiplerimiz her an teyakkuz halinde olacak. Tüm hemşehrilerimize iyi bayramlar diliyoruz.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: YEŞİL KARAAĞAÇ GÖLETİ SOSYAL TESİSLERİ DOĞASEVERLERİN BULUŞMA NOKTASI OLACAK Cemile Açıkgöz ŞEHİT FERİDUN ALABAŞ CADDESİ'NİN YOLU YENİLENDİ Mehmet Açıkgöz 20 (Yirmi) Adet Ticari Servis (S) Plakası Açık Artırma İhale İlanı-18/07/2023 Mustafa Açık Orhan Ovacık Banaz/Ovacık Köyünden, Şerif Yılmaz BİR PROJE BİRÇOK KAZANIM; BU PROJE İLE YARINLAR DAHA SAĞLIKLI OLACAK Banaz/Ovacık Köyünden, Osman Yılmaz
ismetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak