Haberler

Başkan Mehmet Çakın'dan Mevlid-i Nebi Haftası Mesajı

108
7-11-2019

Kıymetli Hemşehrilerim;

"Tüm İslam Alemi olarak, bir kez daha Mevlid-i Nebi Haftasına ulaşmanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Sevgili Peygamberimiz (SAV), Yüce Rabbimizin insanlığa gönderdiği en son elçidir ve bütün bir insanlığın dirilişine, karanlıklardan aydınlığa geçişine vesile olmuştur.

Bütün insanlığa örnek olacak bir hayat sürmüş olan Peygamber Efendimiz (SAV), güzel ahlakı, sevgiyi, şefkat ve merhameti, barış ve hoşgörüyü kendi yaşamından tüm insanlığa aktarmıştır. Rehber olmuştur.

Bu kutlu geceyi, O'nun hayatını, insanlığa aktardığı ilahi mesajları ve değerleri düşünerek ve bunları hayatımıza yansıtmak için bir fırsat olarak görmeliyiz.

Af ve Mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı bu gecede birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştirmeli, yoksullara, yetim ve kimsesizlere el uzatmalıyız.

Bu kutlu gece vesilesiyle sevgili Peygamberimiz H.Z. Muhammed (SAV)'e salat ve selamlarımızı gönderirken, Mevlid Kandili'nin bütün İslam alemine ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum"

Mehmet Çakın

Uşak Belediye Başkanı

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Sivaslı Karaboyalık Köyünden Mehmet Ercan Mehmet Ali Dönmez Başkan Çakın'ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı Mehmet Ali Yürük Çukurağıl Köyünden Mehmet Korkmaz Başkan Mehmet Çakın'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı Mehmet Sait Karamete BAŞKAN ÇAKIN VE GENÇLER SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ Mehmet Ali Özçelik Mehmet Kıyak
başkan Mehmet Çakın'dan Mevlid-i Nebi Haftası Mesajı